رویداد Samsung MENA Forum 2019

102

اواسط اسفند ماه ۹۷ بود که توسط سامسونگ به رویداد Mena Forum 2019 سامسونگ دعوت شدم. این رویداد سالانه برگزار میشه و طی این رویداد بزرگ هر سال سامسونگ جدید‌ترین محصولش رو در تمامی دسته‌ها (موبایل، تلویزیون و لوازم خانگی و …) معرفی میکنه. رویداد این بار در آنتالیا برگزار میشد. برای منی که سه ساله گوشی موبایلم سامسونگه و عاشق تکنولوژی هستم و سالیان سال پیگیر اخبار تکنولوژی بودم و حتی یه زمانی دوست داشتم که خبرنگار تک بشم خیلی خیلی این دعوت جذاب بود.

هماهنگی‌ها انجام شد و ۱۴ اسفند با اولین پرواز به استانبول رسیدیم و بدون توقف با پرواز بعدی به سمت آنتالیا رفتیم. تیم حاضر متشکل از دو دسته بود، دسته‌ی اول رسانه‌ای بودن و بحث پوشش خبری زنده در وبسایت‌ها و سایر رسانه‌هارو به عهده داشتند. دسته‌ی بعد هم من و سوگل شاکری بودیم که به عنوان دو نفر از سفیران محصولات سامسونگ در فضای شبکه‌های اجتماعی ایران به این رویداد رفته بودیم.

محل برگزاری این رویداد هتل مکس‌رویال در آنتالیا بود. یکی از بهترین هتلهای این شهر، شهری که به نظر من ارزش افزوده‌ای به جز هتل‌هاش نداره، چون عین شمال خودمونه! روز اول به گشت و گذار در فضای بزرگ هتل و کمی خرید کردن گذشت. صبح روز دوم به Venue یا همون محل همایش در لابی هتل رفتیم. رویداد واقعا عظیم بود. ابتدا یک سخنرانی دو ساعته درباره‌ی کلیه‌ی محصولات بود.

Mena-Forum-Venue-1024x576 رویداد Samsung MENA Forum 2019 %categories

در مرحله‌ی بعدی پوشش‌دهندگان در قالب تیم‌های چند نفری، گروه گروه به داخل سالن محصولات فرستاده میشدن. برای من که عاشق تکنولوژی هستم اون سالن مثل بهشت بود! از جدیدترین موبایلهای سامسونگ بگیر تا تلویزیون‌ها، سرویس‌های مرتبط با خانه‌ی هوشمند. آشپزخانه‌ها و اتاق نشیمن هوشمند و … تجربه‌ی بی‌نظیری بود. البته اونجا گل سرسبد موبایل‌های سامسونگ یعنی سری S10 هم آماده بود و حسابی باهاش تست‌های مختلف و عکاسی انجام دادیم! می‌تونید پوشش خبری اتفاقات Venue رو در هایلایت استوری‌های سفر آنتالیای من ببینید.

شهری مثل آنتالیا واقعا بدون هتل‌هاش هیچ مزیت خاصی نداره. هتل مکس‌رویال واقعا هتل بی‌نظیری بود. بزرگ، کامل و لوکس. در داخل اتاقهای این هتل چیزی نیست که براتون فراهم نشده باشه. شخصی‌سازی در این حد کامله که شما می‌تونید رایحه‌ی اتاقتون رو انتخاب کنید! در بالکن هر اتاق یک جکوزی هست. در داخل محوطه‌ی هتل چندین بار و رستوران با غذا و سرویس بی‌نظیر هست. کلاب، سالن‌های ورزشی، چندین استخر در محوطه، تنها بخشی از امکانات انبوه این هتل هستن. در انتها از تیم سامسونگ مخصوصا مسعود فیاضی عزیز، تشکر میکنم که تجربه‌ی به این خوبی رو برای من فراهم کردن.

تو هم نظر خودت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.