درباره من

photo_2017-03-19_00-05-04 درباره من %categories

شاید دم دستی ترین معرفی از خودم کسیه که همیشه بین ریاضیات و هنر، عقل و احساس، ماشین حساب و دوربین و خیلی دیگه از دوراهیای دیگه زندگی در حال رفت و آمده. اساسا یه مهندس عمرانم، کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد عمران گرایش زلزله که جفتش رو توی دانشگاه امیرکبیر خوندم. ولی هیچ وقت فعالیتهام محدود به رشتم نبوده، به خاطر همون داستان عقل و احساس.

از سالهای آخر کارشناسی به واسطه دوربین موبایلم خیل اتفاقی و ناخواسته به عکاسی علاقمند شدم، شاید چون از بچگی عاشق نقاشی بودم و خیلی برام لذتبخش بود تونستم با عکاسی حسابی ارتباط برقرار کنم، لذت عکاسی و نقاشی خیلی خیلی شبیهه. آروم آروم پولام جمع شد و تصمیم گرفتم به جای موبایل با دوربین عکاسی کنم. راستی خیلیا میپرسن چرا اسم پروفایلتو bbiibbzz گذاشتی، راستش خیلی اتفاقی، خواستم حرف اول اسمم باشه پروفایلم، اما خب دیدم “ب” به تنهایی خیلی کوچیکه و گفتم مثل م که “میم” خونده میشه منم به ب بگم “بیب” اون حرف ز هم آخرش اضافه شد و اسمش موند روم، الان چون خیلیا با این اسم منو میشناسن دیگه تغییرش ندادم.

سبک عکاسی مورد علاقم عکاسی لنداسکیپ، عکاسی شهری و معماریه. اما عکاسی انقدر لذتبخش هست که وسوسه شی به همه سبکهاش سرک بکشی. دیگه اینکه، همین. ارادتمند و دوستدار شما بهرام.